Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Złote Gody. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Złote Gody. Pokaż wszystkie posty

10 maja 2026

Psalm miłości na Perłowe Gody

  Dzisiaj powstała kolejna kartka rocznicowa — tym razem z okazji Perłowych Godów, trzydziestu lat wspólnej drogi, pełnej miłości, troski i wspomnień. Chciałam, aby ta praca miała wyjątkowy i symboliczny charakter, dlatego motywem przewodnim stała się księga z psalmem o miłości — ponadczasowym świadectwem uczuć, które przetrwały próbę czasu. Na jej kartach spoczęły obrączki, znak wierności i jedności, a całość otuliły delikatne kwiaty, dodające kompozycji lekkości i elegancji. Bo tak piękny jubileusz zasługuje na oprawę pełną ciepła, wzruszeń i odrobiny magii. 

 






 

 

 


1 września 2020

Kwiatowe serce

Kartka powstała z okazji Złotych Godów. Koleżanka poprosiła o kartkę bogatą w kwiaty a że kartka musiała powstać szybko, to powróciłam do starego projektu a mianowicie dużego serca z kwiatów. To w zasadzie jedna i jedyna dekoracja kartki. Uzupełnia ją tylko napis informujący o okazji. 






30 listopada 2019

Złote Gody

50 lat razem to długi czas a jakby to przeliczyć na dni lub godziny? Zobaczyłam to gdzieś w tekście i postanowiłam wykorzystać przy robieniu kartki. Wykorzystałam kształt ramki a w niej drzewo życia i liczby świadczące o tym jak długo można być szczęśliwym z drugim człowiekiem.




22 października 2019

Złote Gody nietypowo

Pudełko przygotowane z okazji Złotych Godów rodziców mojej koleżanki. Poprosiła o nietypowy środek związany z ich pasjami. Dla taty wytrawnego rowerzysty - rower, ale żeby było ciekawiej to w stylu retro. Dla mamy robótka ręczna. Koleżance pudełko się spodobało czy rodzicom to nie wiem, bo nie pytałam. Mam nadzieję, że tak. Przepraszam za jakość zdjęć,  robione na szybko na najlepszym tle jakim się dało. 




18 marca 2019

Złote Gody

Dzisiaj na blogu I like challenges moja inspiracja, Tym razem pokazuję kartkę przygotowaną z okazji Złotych Godów. Głównym elementem tej kartki jest drewniany kościółek. Grafika została przyozdobiona prostymi kwiatami które zrobiłam z foamiranu. Całość utrzymana w pastelowej kolorystyce wygląda bardzo ciekawie. 






19 września 2016

Złote Gody

Dawno nie robiłam środka pudełeczka z tortem, ale i na to przyszedł czas. Pudełeczko z okazji 50 rocznicy ślubu. Dołączam również digi stempelki rocznicowe, może się komuś przyda.