Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą card in box. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą card in box. Pokaż wszystkie posty

7 września 2025

Nowość na chrzest

 Na chrzest Oliviera przygotowałam coś zupełnie nowego – trójwymiarową kartkę, którą można złożyć na płasko i bez problemu włożyć do koperty.

W moim przypadku klasyczna koperta nie do końca się sprawdziła, ponieważ jako ozdobę dodałam figurkę bobaska, która delikatnie odstaje. Zamiast tego zapakowałam kartkę w dekoracyjną torebkę z okienkiem – prezentuje się naprawdę efektownie.

Całość wyszła bardzo ciekawie i wyjątkowo. Zapraszam do obejrzenia zdjęć!

 

 

 

 

 

 

23 czerwca 2024

Koniec roku szkolnego

 Już mamy wakacje. Dzieci na pewno z tego faktu  bardzo zadowolone. Jak tak, to dzisiaj kartka typu "card in box" dla nauczyciela. Przygotowałam ją dla Pani mojej wnuczki.

 




 

30 grudnia 2023

Urodzinki Malwinki

 Kolejny card in box. Przygotowany dla małej Malwinki. Jak wiecie kartka po złożeniu jest płaska i mieści się do koperty. Ja kopertę wykończyłam tak, aby pasowała do kartki. 




 


25 maja 2023

Pola żegna się ze żłobkiem

 Jak w tytule. Mała Pola idzie do przedszkola i żegna się ze żłobkiem. Kartka typu card in box jak zapewne wiecie mieści się do koperty. Łatwo więc ją przechować i za kilka lat do niej zerknąć, aby przypomnieć sobie małą Polę. 

 




26 stycznia 2023

Kolejna 50-tka

 Ta kolejna 50-tka to urodziny mężczyzny o wielu zainteresowaniach. Oprócz trudności oczywistych (kartka dla mężczyzny) doszła trudność w jakiej formie zamknąć te wszystkie informacje o solenizancie. Uznałam że, odpowiednią kartką będzie card in box. Widać że, solenizant interesuje się: elegancką modą, podróżami, książkami, dobrym marokańskim jedzeniem a także samochodami i majsterkowaniem. Kolorystyka stonowana ale, moim zdaniem elegancka.







26 grudnia 2020

Świąteczne card in box

Dzisiaj dwie karteczki typu card in box w lekkiej świątecznej tematyce z reniferkami i skrzatami. To jak wiecie bardzo fajna forma, która daje możliwość przestrzenności włożyć się do koperty.







10 października 2020

Dla Zosieńki

Tego typu kartki na moim blogu dawno nie było. Mam więc przyjemność pokazać znowu card in box dla Zosieńki z okazji jej pierwszego roczku. Zachowana dziewczęca kolorystyka, ale wszystko jest bardzo stonowane.

 





10 sierpnia 2019

Ślubny card in box

Dla odmiany dzisiaj ślubnie. Kartka typu card in box i to na bogato. Sporo elementów związanych ze ślubem. Kartka przygotowana jako jedna z wielu na ten sam ślub. Prawie cała w bielach jedynie dwa drobne elementy w odcieniach różu w nawiązaniu do wykorzystanego papieru. 







29 lipca 2017

Nasz nowy dom

Dostałam sms od znajomej z prośbą o zrobienie kartki na parapetówkę. Robiłam wprawdzie takie prace, ale w postaci book boxa czy pudełka. Kartki nie miałam przyjemności robić. Kiedyś zobaczyłam w internecie kartkę, która była połączeniem kartki "card in box" z kartką harmonijkową. Czytając sms'a zaraz o niej pomyślałam. Moim zdaniem wyszło dosyć ciekawie. Kartka po złożeniu jest płaska, stąd opakowanie w postaci szarej koperty, która ma być przewiązana sznurkiem jak zwykła paczuszka. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba.









4 października 2016

Dwa w jednym

Dostałam bardzo nietypowe zamówienie. Miałam zrobić kartkę z okazji chrztu i pierwszego roczku Zuzi. Tak, dobrze czytacie, te dwie uroczystości robione są razem. Nie ukrywam, że miałam z tym kłopot. Z reguły takie kartki dosyć się różnią. W sumie wymyśliłam kartkę dwustronną. Z jednej strony forma znaleziona na You Tubie a z drugiej strony standardowa. Do tego oczywiście pudełko.







Pracę zgłaszam na wyzwanie Namaste - anything goes


15 lipca 2016

Tryptyk - część pierwsza

Nie wiem jak Wam, ale mnie bardzo często zdarza się robić kilka prac dla jednego solenizanta. Jest to zawsze wyzwaniem, tym bardziej jeśli już wcześniej dla tej osoby coś robiłam. Dzisiaj część pierwsza: dla Laurki z okazji jej pierwszych urodzin. Zrobiłam card in box. Żeby nie było za różowo, kartka na zewnątrz jest w pastelowej zieleni a w środku użyłam papier w baloniki, który baaaaaaardzo długo czekał na wykorzystanie. Całość jest wesoła i dziecięca, jak na taką okazję przystało.  Kartka zawiera kropeczki więc zgłaszam ją na wyzwanie KOLORY czerwca - "kropki" w Art Piaskownicy






No i banerek wyzwaniowy: