Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą LO. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą LO. Pokaż wszystkie posty

6 lipca 2025

Metrycza Wiktora

 Zostałam poproszona o zrobienie na cito metryczki dla chłopca. Zgodziłam się, chociaż lubię robić je na spokojnie. Przygotować sobie odpowiednie elementy. Spojrzeć spokojnie na ułożoną kompozycję. Tutaj musiałam zrobić ją z rzeczy, które miałam w swoich zapasach. Oto efekt moich starań. Wiktor został otoczony gwiazdkami i chmurkami. Podbite to zostało kwiatami muśniętymi błękitem i bielą oraz białymi serduszkami. 

 



 

 



 

5 stycznia 2025

Mała Ula

Długo zastanawiałam się co powinnam pokazać w pierwszmy poście w Nowym Roku. Postawiłam na kolejną metryczkę. Wprawdzie mała Ula urodziła się już jakiś czas temu, ale niczemu to nie przeszkadza. Wydaje mi się, że metryczka jest takim miłym prezentem na początek podroży przez życie. Mam nadzieję, że będzie one szczęśliwe a tych gorszych dni będzie tylko tyci, tyci. A oto i ona, mała Ula. Zapraszam do oglądania.







19 listopada 2023

Metryczka

 Dzisiaj praca, która rzadko wpada na warsztat - metryczka. Przygotowałam ją dla małej Poli. Bardzo przyjemnie mi się ją tworzyło. Wiem, że się bardzo spodobała rodzicom, więc myślę, że i Wam się spodoba. 

 






1 stycznia 2021

Narodziny

Zaczynamy kolejny 2021 rok i każdy zapewne tak jak i ja zastanawia się co on nam przyniesie. Mam nadzieję, że pomimo wszystko dużo dobrego. Zaczynam ten nowy rok od pokazania Wam metryczki jaką przygotowałam dla małego Kamila, który urodził się jeszcze w 2020, ale wiecie jak to teraz jest z odwiedzinami. Metryczka w drewnianej ramce i w stonowanej kolorystyce dobranej do kolorystyki zdjęcia. 




6 lipca 2018

Mała Pola

28 czerwca zostałam po raz drugi babcią. Mała Pola jest słodką dziewczynką i chciałam przywitać ją czymś dla mnie nietypowym. Zawsze z zachwytem podziwiałam prace LO. Nigdy ich jednak nie robiłam bo też i nie było chętnych na taką formę. To co zaraz Wam pokażę z założenia miało być LO, ale czy sprostałam wyzwaniu? Nie wiem, synowej się spodobało a ja mam nadzieję, że ktoś biegły w temacie oceni obiektywnie moją próbę. Format trochę mniejszy niż 30x30, ale pracę chciałam dać w ramkę. Wykorzystałam papier Piątek trzynastego - "Nad brzegiem morza". Zachwyciłam się kolorystyką tych papierów. Łódka jaka jest w dolnym rogu papieru stała się integralną częścią pracy. Do przyozdobienia zdjęcia zrobiłam foamirowane kwiatki, które połączyłam z papierowymi różyczkami. Całość prezentuje się tak: