Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bombki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bombki. Pokaż wszystkie posty

28 grudnia 2016

Świat zamknięty w kuli

Bombki ze scenkami bardzo zbliżone są do szklanych kul ze śniegiem, jakie pamiętam z lat dziecięcych. Pozwalają one naszej wyobraźni opowiadać dowolną historię. Mamy w nich także zamknięty śnieg, którego ostatnio nam za oknami brakuje. 😉 W tym roku miałam przyjemność znowu do nich powrócić. Z przyjemnością również Wam je pokazuję.





Bombkę zgłaszam na wyzwanie #12 OZDOBA ŚWIĄTECZNA ogłoszone na blogu studia75

 


4 stycznia 2016

Poświątecznie

Powoli  ozdoby świąteczne będziemy chować do pudełek,  jednak ja postanowiłam Wam pokazać jakie bombeczki wkładałam w tym roku do moich mini boxów (7 z 7 cm.). Decoupage nie jest moją domeną, ale postanowiłam wzorem lat ubiegłych takie maleństwa tą metodą przygotować. Ciekawa jestem jak oceniłyby je specjalistki z tej dziedziny. 




22 grudnia 2015

Świąteczna bombka

Za dwa dni święta, dlatego chciałabym wszystkim życzyć, abyście przeżyli je jak najpiękniej w miłej rodzinnej atmosferze, bo:

Jest taka noc, na którą człowiek
czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy
wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą
się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór,
gdy gasną spory, znika nienawiść… Wieczór,
gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia…
To noc wyjątkowa…Jedyna…
Niepowtarzalna…Noc Bożego Narodzenia…

Nie zanosi się na to, abyśmy za oknem zobaczyli w tym roku śnieg, stąd mój pomysł na śnieżną bombkę. Robiłam je już kilka lat temu a w tym roku oprócz zimowej scenki zrobiłam bombkę o średnicy 10 cm ze żłobkiem ustawionym jak przystało w grocie. Obok święta rodzina i pastuszkowie. Mam nadzieję, że przyjmiecie ją życzliwie. 







Bombkę zgłaszam na wyzwania: Wyzwanie świąteczne w ECO-DECO 


Wyzwanie #13 - Ozdoba Świąteczna  w Cherry Craft




wyzwanie# 41 - Dekoracje świąteczne w Artimeno