Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą powitanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą powitanie. Pokaż wszystkie posty

29 listopada 2015

Witaj maluszku


Dzisiaj trochę inna praca, nie papierkowa. W nasze progi zawitał nowy członek rodziny, słodki maluch. Tym samym zostałam babcią. Dla niego to właśnie w ramach powitania uszyłam kapciuszki. Powstały z podwójnej warstwy cienkiego i miękkiego filcu. Ścieg ostatnio znowu bardzo popularny i łatwy nawet dla początkujących. Ja się go uczyłam w szkole podstawowej, teraz musiałam sobie tylko przypomnieć. Kolorystyka papci nie przypadkowa. Maluch od małego musi kibicować wraz z rodzicami.