Translate

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dla nauczyciela. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dla nauczyciela. Pokaż wszystkie posty

23 czerwca 2024

Koniec roku szkolnego

 Już mamy wakacje. Dzieci na pewno z tego faktu  bardzo zadowolone. Jak tak, to dzisiaj kartka typu "card in box" dla nauczyciela. Przygotowałam ją dla Pani mojej wnuczki.

 




 

17 września 2023

Dla Pani Marcelinki

 Dla odmiany prosta kartka urodzinowa dla ulubionej Pani mojej wnuczki z okazji jej urodzin. Nic wyszukanego: ramki, ważka, motylek i trochę kwiatów. Wyszło ciekawie i nietuzinkowo. Taka trochę inna ta kartka. 

 





29 czerwca 2023

Czas na wakacje

 Rok szkolny już od tygodnia za nami a ja dopiero dzisiaj mam czas, aby pokazać Wam co przygotowałam dla wnuka a raczej dla jego Pani. Kartka o kształcie ołówka. Dawno, dawno nie robiłam kartki o takim kształcie. Pomyślałam, że będzie to odpowiednia forma na tę okazję. 




18 czerwca 2023

Pożegnanie żłobka

 Dzisiaj kartka z okazji pożegnania żłobka. Jak można się domyślić z grafiki to kartka od chłopca. Kolorowa i wesoła.

 





25 maja 2023

Pola żegna się ze żłobkiem

 Jak w tytule. Mała Pola idzie do przedszkola i żegna się ze żłobkiem. Kartka typu card in box jak zapewne wiecie mieści się do koperty. Łatwo więc ją przechować i za kilka lat do niej zerknąć, aby przypomnieć sobie małą Polę. 

 




23 czerwca 2018

Podziękowania dla nauczycielki.

Swego czasu zobaczyłam na FB kartkę torebkę, która była wykończona cudnym wykrojnikiem. Pierwszy raz pod wpływem impulsu kupiłam sobie dwa tego typu wykrojniki. Korzystałam już z nich podczas robienia kartek. Torebkę jednak zrobiłam po raz pierwszy. Torebka powstała jako  podziękowanie dla nauczycielki z którą klasa się żegnała. Ta forma wydała mi się najlepsza, gdy usłyszałam, że kartka ma zawierać imiona wszystkich dzieci. Moim zdaniem wyszła świetnie, potwierdziła to zamawiająca, która kartką pochwaliła się koleżance no iiiiiiiiiii robiłam kolejną. Która ładniejsza? tą ocenę zostawiam Wam. Torebeczkę można zobaczyć na I like challenges, gdzie dzisiaj inspiruję. Zapraszam do oglądania zdjęć. Pierwsza torebka przyozdobiona zielonymi tiulowymi kwiatkami i i brązowymi chwościkami.








19 czerwca 2016

Dla naszej pani

Tyle co wczoraj narzekałam na mało prac kartkowych a ja znowu pokazuję karteczkę. Kartka powędruje do wychowawczyni klasy II. Przeglądając papiery i zastanawiając się, których mam użyć do jej zrobienia, pomyślałam o pomarańczu. Jest to kolor niedoceniany a niesłusznie. Według mnie jest bardzo energetyczny i dosyć dobrze łączy się z innymi kolorami. Jako drugi papier wykorzystałam papier Studia 75 - Splash it!01. Ozdobą tego papieru są kolorowe kleksy, które idealnie pasują do okazji a sam wzór i kolor dobrze  pasuje do pomarańczu. Do całości dodałam trochę kolorowych kwiatków (tym razem gotowych) i kokardkę z papierowego sznurka.





Kartkę zgłaszam na wyzwanie scrapkowo.pl - Ostatni szkolny dzwonek