Nie ukrywam, że wykrojnik wykorzystany w tej kartce kupiłam po zobaczeniu takiej torebki w sieci (prawdopodobnie stworzyła ją Malgodia). Ogromnie mi się spodobała, wykrojnik kupiłam, ale jakoś długo nie miałam okazji na jego wykorzystanie (pomimo, że w międzyczasie trochę prac ślubnych zrobiłam). Dzisiaj z przyjemnością pokazuję Wam moją wersję. Trochę ciężko było zrobić jej zdjęcia bo wykorzystałam błyszczący papier, ale to co istotne uchwyciłam.
Uwielbiam wszelakie pudła i pudełeczka. Kartonażowe jak i exploding boxy. Nie uciekam także od innych form pudełkowych. Poza tym lubię eksperymentować z innymi technikami. Zapraszam na bloga
Translate
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą torebka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą torebka. Pokaż wszystkie posty
17 września 2018
23 czerwca 2018
Podziękowania dla nauczycielki.
Swego czasu zobaczyłam na FB kartkę torebkę, która była wykończona cudnym wykrojnikiem. Pierwszy raz pod wpływem impulsu kupiłam sobie dwa tego typu wykrojniki. Korzystałam już z nich podczas robienia kartek. Torebkę jednak zrobiłam po raz pierwszy. Torebka powstała jako podziękowanie dla nauczycielki z którą klasa się żegnała. Ta forma wydała mi się najlepsza, gdy usłyszałam, że kartka ma zawierać imiona wszystkich dzieci. Moim zdaniem wyszła świetnie, potwierdziła to zamawiająca, która kartką pochwaliła się koleżance no iiiiiiiiiii robiłam kolejną. Która ładniejsza? tą ocenę zostawiam Wam. Torebeczkę można zobaczyć na I like challenges, gdzie dzisiaj inspiruję. Zapraszam do oglądania zdjęć. Pierwsza torebka przyozdobiona zielonymi tiulowymi kwiatkami i i brązowymi chwościkami.
Subskrybuj:
Posty (Atom)











