Pudełko jakim dzisiaj inspiruję na blogu I like challenges przygotowałam dla grupy przyjaciół, którzy wybierali się na parapetówkę. Tak się złożyło, że każde nich urodziło się w innej porze roku. Pomysł zamawiającej był właśnie taki, aby ogólne życzenia (tutaj w postaci sentencji Jana Pawła II) były na środku pudełka a skrzydełka pudełka odzwierciedlały właśnie cztery pory roku. Pudełko nie w moim stylu, ale pomysł uznałam za bardzo ciekawy, więc postanowiłam podjąć się zadania. Każda pora roku przestrzenna składająca się z kilku warstw. Na wieczku digi stempelek wykonany przeze mnie z wykorzystaniem fragmentu grafiki pobranej z pixabay.com
Uwielbiam wszelakie pudła i pudełeczka. Kartonażowe jak i exploding boxy. Nie uciekam także od innych form pudełkowych. Poza tym lubię eksperymentować z innymi technikami. Zapraszam na bloga
Translate
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą parapetówka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą parapetówka. Pokaż wszystkie posty
26 kwietnia 2018
29 lipca 2017
Nasz nowy dom
Dostałam sms od znajomej z prośbą o zrobienie kartki na parapetówkę. Robiłam wprawdzie takie prace, ale w postaci book boxa czy pudełka. Kartki nie miałam przyjemności robić. Kiedyś zobaczyłam w internecie kartkę, która była połączeniem kartki "card in box" z kartką harmonijkową. Czytając sms'a zaraz o niej pomyślałam. Moim zdaniem wyszło dosyć ciekawie. Kartka po złożeniu jest płaska, stąd opakowanie w postaci szarej koperty, która ma być przewiązana sznurkiem jak zwykła paczuszka. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba.
Subskrybuj:
Posty (Atom)















