Translate

13 lutego 2016

Walentynki w kolorze blue

Walentynki to nie moja bajka. Może powoduje to kolor, może importowanie tego święta a może mój wiek. Nie wiem, ale jakoś ciężko robi mi się Walentynkowe kartki. W sieci w tej chwili pokazało się dużo wyzwań scrapowych z tym tematem. Jednak tylko kilka z nich są  na tyle nietypowe, że postanowiłam wciąć udział w zabawie. Mowa tu Walentynkach w błękitach – na blogu D.I.Y. (Na blogu D.I.Y nie spełniłam warunku, więc praca nie będzie brana pod uwagę) oraz Walentynka bez czerwieni na blogu Lemonade. Pracę zgłaszam także na wyzwanie My love na blogu Craft Style
Kartkę zrobiłam w niecodzienny sposób. Na biały kartonik mniejszy o 0,5cm od bazy nakleiłam zrobione ręcznie białe papierowe różyczki. Ułożyłam je w kształcie serca. Środek serca uzupełniłam kilkoma pojedynczymi kwiatkami z dziurkacza (również białymi). Spod serca wystaje odrobina gazy. Całość uzupełnia biały papierowy sznurek (do kupienia w sklepie ŁAŁ) oraz trochę pasty strukturalnej. Gdy ten proces tworzenia został zakończony wzięłam pędzel, niebieską farbę i zaczęłam malować. Zaczęłam od ciemnoniebieskiego i poprzez dodawanie białej farby przechodziłam do coraz jaśniejszego jej odcienia. Kwiatki wewnątrz serca obsypałam delikatnie brokatem. Po wyschnięciu nakleiłam kartonik na granatową bazę i dodałam niebieskie literki wydrukowane na białym papierze. Ciekawa jestem jak Wam się podoba efekt końcowy bo mnie wyjątkowo. :-)


11 komentarzy:

 1. Haniu, walentynka w nietypowym kolorze, ale za to bardzo oryginalna i cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda pięknie! Dziękuje za udział w naszym wyzwaniu dla DIY jednakże warunkiem wzięcia udziału było użycie choć jednego produktu ze sklepu w Creative Hobby prosze o zapoznanie się z regulaminem wyzwania i ewentualne uzupełnienie wpisu w przeciwnym razie nie bedzie ona brana pod uwagę podczas głosowania. Dziękuje ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Praca przepiękna. Bardzo podoba mi się, że kwiatki były robione własnoręcznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna praca. Efekt świetny. Jednak 5 punkt naszego regulaminu wyraźnie mówi o użyciu przynajmniej jednego produktu ze sklepu CREATIVE HOBBY, w przeciwnym razie praca nie bedzie brana pod uwagę podczas wyróżnienia.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. sliczna i bardzo ciekawa walentynkowa karteczka:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nietypowy i śliczny kolor :) Super.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo oryginalna i niebanalna praca. Pozdrawiam i dziekuje za udział w Wyzwaniu Craft Style

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny kolor. Super wyszło :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.